Ebebek, 11 Ülkede Hizmet Vermeye Hazırlanıyor

No Comments

Anne-bebek ürünleri dikeyinde faaliyet gösteren çok kanallı perakende girişimi ebebek, Türkiye’den sonra şimdi de 11 farklı ülkede faaliyet gösterecek.
Bebek giyiminden, bebek bakım ürünlerine; ıslak mendillerden, beslenme ürünlerine kadar anne ve bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı misyon edinen ebebek.com’un Türkiye dışında hizmet vereceği ülkeler ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Belçika, İsviçre, Danimarka, Hollanda ve Azerbaycan oldu.
Bebek.com olarak 2000 yılında anne ve babaların hamilelik ve bebek bakımıyla ilgili bilgi ihtiyaçlarını karşılayacak bir içerik sitesi olarak kurulduktan sonra, Türkiye’de kaliteli içerik sitelerine bile reklam verilmediği gerçeğiyle yüzleşmiş ve 2001’de finansman yolu olarak ebebek.com‘u ticari faaliyetlerine eklemişti. Ebebek, 2003 yılında da “click to brick” denilen e-ticaretten perakende mağazacılığa geçiş yapmıştı.

Kaynak: https://webrazzi.com/2018/10/04/anne-bebek-markasi-ebebek-11-ulkede-hizmet-verecek/

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster
No Comments

Yorum Bırakın