E-ihracat Danışmanlığı

Ürünlerinizi tüm dünyada satışa sunmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşmak için en hızlı ve ekonomik çözüm; e-ihracat.

E-ihracat ile ister kendi siteniz isterseniz de global satış siteleri üzerinden hızlıca mağaza oluşturarak ve satışa başlayarak düzenli nakit akışı sağlayabilir, markanızı 10 milyonlarca kişilik kitleye duyurma şansı yakalayabilirsiniz.

Her gün milyonlarca kişi internet üzerinden, özellikle Amazon ve Etsy gibi web sitelerinden alışveriş yapıyor ve bu kitlenin önemli bir bölümü sadece güvenilir e-ticaret sitelerini tercih ediyor.

Siz de isterseniz bilindik pazar yerlerinde isterseniz, kendi e-ticaret siteniz üzerinden hatta her 2 yöntemi de tercih ederek, ürünlerinizi satışa çıkararak e-ticarete hızlı bir giriş yapabilir, satın alma potansiyeli yüksek bu kitleye ürünlerinizi ulaştırabilirsiniz.

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizin pazar yerlerinde yayınlanması, optimizasyon işleri ve reddedilmeleri durumunda müdahale edilmesi işlerini sizin adınıza biz üstlenelim.

Mağaza Kurulumu

Pazar yerlerinde sizin adınıza açılan mağazaların slider, kategori açılımı ve bloklarının oluşturulması gibi işleri kapsayan hizmetimiz ile mağazanız aynı gün satışa hazır.

Avrupa'da Şirket Kurulumu

Avrupa'da yer almak, VAT number sahibi olmak ve markanızı Avrupa'da tescil ettirmek istemez misiniz? Markanız global pazarda da yer alsın.

Kargo & Lojistik

FBA gibi yerinden teslimat yöntemlerini tercih etmek isterseniz tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizi bize bırakın, tecrübemizden faydalanarak ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde yerine ulaşmasını izleyin.

Amazon Amerika, Amazon Avrupa, Etsy, Alibaba ve Ali Express gibi pazaryerlerinde daha fazla satış için tecrübemizden faydalanın.

100+

Aktif Mağaza Yönetimi

210+

Mağaza Kurulumu

99+

Reklam Yönetimi

Ürün Girişi

99+

Kampanya Katılımı

999

Mağaza ve Ürün Yorumu

Our case studies

See all projects

TRAFİĞİ VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bugün bizimle iletişime geçin ve yatırımlarınızdan maksimum gelir elde edin.

Unutmayın; pek çok rakibiniz Avrupa ve Amerika pazarında yerini almaya başladı bile. Zaman kaybetmemek için acele edin!