Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme anında bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfa gösteriminin bir sonucu olarak markanıza çok daha geniş bir erişim ve gösterim sağlar.

Kampanya stratejilerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve piyasa koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Aşağıdakileri içeren güncel, Tıklama Başına Ödeme hizmetleri sunuyoruz: Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklamcılık.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan sonuçlar sunuyoruz. Yatırım getirisini en üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetiyor ve teklif fiyatlarını ve bütçeleri izliyoruz.

Olağanüstü sonuçlarımız, müşterimizin işine ve Tıklama Başına Ödeme reklamcılığına yönelik beklentilerine ilişkin ayrıntılı bir genel bakışın yanı sıra, önerilen faaliyetlerin öncelikli bir listesini içeren seçeneklerin gözden geçirilmesini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımız aracılığıyla pozitif bir yatırım getirisi kazanın. Parayı akıllıca harcayın ve en hedefli ve uygun maliyetli reklamcılık biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli 'potansiyel müşterilerinizi' 'sadık müşterilere' dönüştürün. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek, ilgilendiklerini ifade eden kullanıcılarla yeniden etkileşim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklamcılık stratejisi geliştireceğiz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılıkta uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google AdWords, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

420

PPC Hesabı Yönetimi

213

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

17

Video Reklam Projesi

141

Görüntülü Reklam Kampanyası

98

PPC Yeniden Pazarlaması

315

Sosyal Medya Reklamı Yönetimi

Our case studies

See all projects

TRAFİĞİ VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bugün bizimle iletişime geçin ve yatırımlarınızın maksimum getirisini elde edin.