İtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi, çevrimiçi itibarınızı oluştururken görünürlüğü artırabilir, marka değeri oluşturabilir ve savunuculuk oluşturmaya yardımcı olabilir.

İtibar Yönetimi, bir işletmenin arama motorlarında itibarına yardımcı olarak çevrimiçi görünürlüğü artırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine çekmeyi amaçlar. Etkileşimi geliştirerek ve “etkileyiciyi etkileyerek” teşvik etmeye yardımcı olur. Çevrimiçi İtibar Yönetimi, olumlu marka ve anahtar kelime içeriğine dayalı arama sonuçlarını artırmak veya arama motorlarında marka aramaları, anahtar kelime aramaları veya her ikisi yoluyla görünen olumsuz içeriği dağıtmak için kullanılabilir.

Çevrimiçi itibarınızın eksiksiz bir yönetimini sunuyoruz ve sosyal izleme, çevrimiçi PR, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, etkileşim ve sosyal medya içeriği tanıtımı gibi çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemizi sağlar. Bu sayede her fırsattan yararlanılır ve tüm içerikler fark edilebilir bir hedef kitle düşünülerek oluşturulur.

Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemizi sağlar. Bu sayede her fırsattan yararlanılır ve tüm içerikler fark edilebilir bir hedef kitle düşünülerek oluşturulur.

Firmanız, ürününüz veya hizmetiniz ile ilgili internet ortamında oluşan geri bildirimleri yakalayan bir İtibar Yönetimi raporu sunuyoruz, ayrıca olumlu ve olumsuz şeklinde bölümlere ayırıyoruz. Arama motoru sonuç sayfalarında görünen ve markanız için olumsuz bir itibar oluşturan ve çevrimiçi satışlarınız ve sorularınız üzerinde önemli bir etkisi olabilecek olumsuz yorumları veya incelemeleri izlemek için önemlidir. Yayınları toplamak için gerekli tüm yazılım ve teknolojilere sahip olduğumuzdan, ekibimiz tüm İtibar Yönetimini çalıştırabilir ve yönetebilir.

Çevrimiçi PR Yönetimi

Sosyal Etkileşim
İzleme

Negatif İçerik Filtreleme

Negatif İÇerik Kaldırma

Başarılı bir İtibar Yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınızın ve hedeflerinizin derinlemesine bir değerlendirmesidir. Hizmetlerimizin her biri, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

TRAFİĞİ VE GELİRİNİZİ ARTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bugün bizimle iletişime geçin, marka bilinirliğinizi oluşturmanıza, otoritenizi güçlendirmenize ve web sitenize trafik çekmenize yardımcı olalım.