E-ticaret Danışmanlığı

E-ticaret sitenizin kurulmasından ilk kargonuzu çıkardığınız güne kadar, tüm tecrübe ve birkimimizle hep yanınızdayız.

E-ticaret Danışmanlığı, hizmeti ile dijital ticaretinizi birlikte başlatalım. E-ticaret sitenizin kurulması, kargo ve sanal POS entegrasyonları, ürün fotoğraflarının çekimi ve ürün girişleri gibi tüm işlemleri sizin için biz yapalım. Size sadece işinize odaklanmak kalsın.

E-ticaret Danışmanlığı, işlerin karmaşıklaşmadan ve hızlıca gerçekleştirilmesi için en ideal seçenektir. Uzman ekibimiz ve bağlantılarımız bırakın sizin için çalışsın.

Alanında uzman kadromuz şimdiye kadar onlarca projeyi tamamlayarak yeni e-ticaret firmalarını dijital dünya ile tanıştırdı. Siz de tecrübe ve birikimlerimizden faydalanın, şimdiye kadar edindiğimiz tüm tecrübe ve kaynakları sizin için kullanalım.

Effective Digital Consultancy Strategy

Ürününüzü, hizmetinizi, müşterilerinizi ve/veya hedeflerinizi tam olarak anlamak için e-ticaret danışmanlarımız size ve ekip üyelerinize görüşlerini sunabilir. Uzmanlarımız, dijital teknolojilerinizin etkisini ve etkinliğini değerlendirebilir ve hatta rakiplerinizin neleri iyi yaptığını araştırabilir. Ekibimiz daha sonra başarı için çevrimiçi stratejinizin daha fazla ölçülmesi ve değerlendirilmesi için KPI'ları belirleyebilir. Ayrıca bütçenize, zaman kısıtlamalarınıza ve iç kaynaklarınıza uyacak şekilde optimum etki ve etkinlik sağlayacak çözümlerin şekillendirilmesinde ve önceliklendirilmesinde rol alırlar.

Profesyonel ekibimiz, yukarıda belirtilen hizmetlerimize ek olarak, tüketici kişiliklerini profilleştirerek, müşteri davranışlarını takip eder ve tüketicilerin markanızla nasıl etkileşime girdiğini gözlemleyerek şirketiniz hakkında bilgi de oluşturabilir. Bu araştırma, müşterileriniz için hangi marka temas noktalarının önemli olduğunu ve "tüketici yolculukları" boyunca onları etkilemeye nasıl yardımcı olabileceğimizi daha iyi anlamamızı sağlar. E-ticaret Danışmanlığı kapsamındaki hizmetlerimizin her birini ayrı ayrı veya diğer hizmetlerle birlikte sağlayabiliriz.

DAHA FAZLA TRAFİK & GELİR

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bizimle iletişime geçin, size özel dijital stratejiler oluşturup sunalım. İşletmeniz için en büyük etkiye sahip çözümler alın.