Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (Conversion Rate Optimization), gerçek müşterilere dönüştürülen site ziyaretçilerinin oranını iyileştirerek site performansını destekler. CRO ayrıca web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışları, tıklama oranlarını ve diğer tanımlanmamış hedefleri artırmaya yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, çalıştırdığınız her trafik kaynağından ve kampanyadan gelen yatırım getirisini de etkiler; bu nedenle, dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa, YG'niz o kadar iyi olur.

CRO, web sitenizin her ziyaretçi için değerini artırarak dijital pazarlamanın neredeyse her yönünü iyileştirir. Sürekli değişim, CRO'nuzdaki kalıcı iyileştirmelerden kaynaklanır ve test tamamlandıktan sonra uzun sürer. Bu şekilde, 5 yıl sonra yepyeni bir web sitesi oluşturmaya karar vermiş olsanız bile, şu anda yürütülen tüm testlerin sonuçlarını kullanmaya devam edebilir ve kullanabilirsiniz. edinilen bilgi, yine de bir sonraki girişiminiz için yararlı olan optimal uygulamaların bir bilgi bankası olacaktır.

CRO Teknikleri

A/B Testi

Daha İyi Bir Website ROI'si 

İşbirliğimizin başlangıcındaki etkin iletişimin, gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak belirli hedefler sağlayacak bir “test yolu” oluşturmamıza olanak tanıdığına inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli araştırma, doğru geliştirme, titiz testler ve raporlama yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklandık. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, müşteri katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken, kullanıcıların web sitenizle etkileşim kurma yollarını kapsamlı bir şekilde analiz edecektir.

Ziyaretçilerin sitenizde yapmalarını istediğiniz şeyi yapmalarına yardımcı oluyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmaya, işiniz için başarılı bir uzun vadeli etki CRO stratejisi sağlamaya hazır.

21

Analiz Edilen Şirket/Yıl

12

Pazar Araştırması/Yıl

16

İçerik Denetimi/Ay

10

Müşteri Analiz/Yıl

13

Etkinlik Takibi/Yıl

15

Sayfa İçi Analiz/Ay

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları vermek için veri toplamak ve görselleştirmek için sektördeki en iyi araçları kullanır. Ayrıca bunu, her test oluşturulduğunda web sitenizin kodunu güncellemeniz veya değiştirmeniz gerekmeyecek şekilde yapıyoruz.

En etkili CRO teknikleri, A/B testi, çok değişkenli testin yanı sıra site düzeni, yakınlık, renk, alanlar ve sipariş yollarındaki değişiklikler gibi çeşitli diğer yöntemleri sunuyoruz. Hangi kombinasyonunun en yüksek dönüşüm oranını ürettiğini belirleyene kadar tüm bu bilgileri kullanırız.

Test odaklı bir yaklaşımla şirketinize özel en iyi sonuçların alınmasını sağlıyoruz. Ekibimiz, daha fazla ziyaretçinizi dönüştürülmüş müşterilere dönüştürmek için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını kontrol ederek (ve yeniden kontrol ederek) web sitenizi sürekli olarak test edecek ve geliştirecektir.

TRAFİĞİNİZİ & GELİRİNİZİ ARTTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Paranız sizin için çalışsın! Pazarlama bütçenizi, profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilen ve kullanılan CRO stratejimize yatırın ve yatırımınızdan anında geri dönüş alın.