Web Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin tüm yönlerinde deneyime sahibiz . İşletmenizi internete taşıyın, daha fazla satış yapın ve daha fazla potansiyel müşteri keşfedin.

Kodlama ve yazılımdan web tasarımına ve içeriğine kadar web geliştirme için kapsamlı bir yaklaşım benimsiyoruz. Birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sıralarda yer alacak şekilde geliştirmek değil, aynı zamanda kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi gerçekten sunmaktır.

E-ticaret siteleri, full-fat web siteleri, platformlar, portallar, şirketinize özel yazılım çözümleri, yerel ve hibrit mobil ve tablet uygulamaları, oyunlaştırma yaratıcılığı ve oluşturma, Facebook uygulamaları gibi pek çok bilgi merkezini içeren çeşitli hizmetler sunuyoruz. İsterseniz de yalnızca hizmetlerinizi görüntülemek isteyenler için çevrimiçi portföy görevi gören bir site. Tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

E-ticaret Çözümleri

AYZ Dijital, çevrimiçi işletmelere özel e-ticaret ve alışveriş yazılımı geliştirmek için başarılı çözümlere sahiptir.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkin bir şekilde yönetmenizi sağlamak için içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

Intranetler/Ekstranetler

Ekibimiz Intranets & Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirir.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri sunan bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-posta Pazarlama Çözümleri

Sonuç kazandıracak e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP and JS Geliştirme

PHP, Drupal, Python, JavaScript/ jQuery ve diğer modern teknolojilerde yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

25

E-ticaret Çözümü

12

Kurumsal Web Site

17

Şirkete Özel Çözüm

97

Facebook Uygulaması

74

E-mail Pazarlama Stratejisi

36

Deneyimli Web Geliştirici

Effective Web Development Solutions

Platformlar arası ve duyarlı web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm ana cihaz türleri, tarayıcılar ve işletim sistemleri için sıkı testler sağlıyoruz. Test, sitenizin modern ve duyarlı olduğundan emin olmak için hem kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği site mimarisi açısından görselleştirmeye olanak tanıyan ve yayınlanmadan önce ekibinizde değişiklikler yapacağımız karmaşık içerik toplama araçları kullanıyoruz. Ayrıca, oluşturma işleminiz sırasında sunucularımızda barındırılan sitenizin güvenli bir hazırlama veya test ortamına da erişebilirsiniz.

Effective Web Development Solutions

TRAFİĞİNİZİ & GELİRİNİZİ ARTTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İster açık ister kapalı kaynaklı yazılımların tüm gücünden yararlanın, bizimle iletişime geçin. İhtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize tam olarak uyan, içeriği tarafınınızca yönetilebilir bir web sitesi edinin.

Testimonials

SEE ALL