Dijital Danışmanlık

Müşterilerimiz için ölçülebilir bir Yatırım Getirisi (ROI) sağlayan öncelikli, uygun maliyetli çözümler tanımlamayla sonuçlanan dijital stratejileri şekillendirmeye yönelik bir yaklaşım geliştirdik.

Dijital Danışmanlık, temel ticari hedeflerinizi yönlendirmeye odaklanan sıkı, dijital bir strateji tanımlamayı amaçlar. Dijital profilinizi yükseltmek, geliri ve verimliliği artırmak, maliyetleri azaltmak, personelinizi eğitmek ve müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak, herhangi bir şirketin başarısı için hayati önem taşıyan iş önceliklerinden sadece birkaçıdır. Az getiri için fazladan para harcamaktan kaçınmak için karmaşık ama etkili bir stratejiye ihtiyacınız olabilir.

Dijital Danışmanlık, işleri için çözümleri "tamamen dış kaynak kullanmak istemeyenler için" ideal bir seçenektir. Kurum içi ekiplere eğitim ve geliştirme yardımı sağlamanın yanı sıra bazı geçici görevlerin kaldırılmasına yardımcı olabilir.

Günümüzün önde gelen dijital ve yaratıcı çözümlerini sağlama konusundaki derin sektörel bilgimiz ve deneyimimizle gurur duyuyoruz. Müşterilerimize, bekledikleri olağanüstü sonuçları sürekli olarak sunan sektörel, teknik ve yaratıcı deneyim sağlıyoruz.

Effective Digital Consultancy Strategy

Ürününüzü, hizmetinizi, müşterilerinizi, şirket gereksinimlerinizi ve/veya iş hedeflerinizi tam olarak anlamak için dijital danışmanlarımız sizinle ve ekip üyelerinizle grup görüşmeleri sunabilir. Uzmanlarımız, dijital teknolojilerinizin etkisini ve etkinliğini değerlendirebilir ve hatta rakiplerinizin neleri iyi yaptığını araştırabilir. Ekibimiz daha sonra başarı için çevrimiçi stratejinizin daha fazla ölçülmesi ve değerlendirilmesi için KPI'ları belirleyebilir. Ayrıca bütçenize, zaman kısıtlamalarınıza ve iç kaynaklarınıza uyacak şekilde optimum etki ve etkinlik sağlayacak çözümlerin şekillendirilmesinde ve önceliklendirilmesinde rol alırlar.

Profesyonel ekibimiz, yukarıda belirtilen hizmetlerimize ek olarak, tüketici kişiliklerini profilleştirerek, müşteri davranışlarını takip eder ve tüketicilerin markanızla nasıl etkileşime girdiğini gözlemleyerek şirketiniz hakkında bilgi de oluşturabilir. Bu araştırma, müşterileriniz için hangi marka temas noktalarının önemli olduğunu ve "tüketici yolculukları" boyunca onları etkilemeye nasıl yardımcı olabileceğimizi daha iyi anlamamızı sağlar. Dijital Danışmanlık kapsamındaki hizmetlerimizin her birini ayrı ayrı veya diğer hizmetlerle birlikte sağlayabiliriz.

DAHA FAZLA TRAFİK & GELİR

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bizimle iletişime geçin, size özel dijital stratejiler oluşturup sunalım. İşletmeniz için en büyük etkiye sahip çözümler alın.