Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir liderlik kazanıyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı PC kullanıcılarından çok daha fazla bir şekilde artıyor, bu yüzden bu mobil pazarlama kanalının hedef kitlesine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, mobil ekranda kolayca gözden kaçabilen standart banner reklamın ötesine geçen, daha güçlü kullanıcı deneyimleri yaratır ve bu da hedeflenen kitleye her zaman, her yerde daha fazla ulaşma olanağı sağlar.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün sadece yaş, cinsiyet ve lokasyona göre değil, aynı zamanda ilgi alanları ve mobil tarama verilerinin yanı sıra belirli bir hedef kitle profili içinde belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veriyor. Bu sayede çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz.

Web siteleri geliştirme uzmanlarıyla yaptığımız çalışmalar sayesinde, uygulama hizmetlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmıştır. Önde gelen profesyonel bir mobil pazarlama ekibi olarak, strateji taslağı, hedef kitle profili oluşturma, kampanya tasarımı ve geliştirmeden dağıtım ve raporlamaya kadar tüm mobil kampanyanızı yönetebiliriz.

41%

Etkileşim Oranı Artışı

21%

Sayfa Etkileşim Oranı Artışı

+80k

Ortalama Sayfa Görüntüleme Sayısı

180k

İndirme

İş ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış mobil pazarlama stratejinizi, size özel bir analizle birlikte sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil olun!

Mobil Tasarım

Mobil ve masaüstüne odaklanmış çalışmalarımızla tüm kullanıcılar için harika bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

İşinizin başarısı için mobil pazarlama potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanmaktadır.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları entegre eden kanallar arası bir yaklaşım kullanıyoruz.

TRAFİĞİNİZİ VE GELİRİNİZİ ARTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bizimle iletişime geçin, yatırımınızı ve tahmini getirileri sağlayacak bir Mobil Pazarlama stratejisi sunalım.