Pazaryerleri Yönetimi

Pazaryerleri (Trendyol, Hepsiburada, N11, Pazarama ve Çiçek Sepeti gibi) nakit akışını hızlandırmak ve markanızı daha fazla kullanıcıya ulaştırmanın pratik bir yoludur.

Pazaryerleri üzerinden hızlıca mağaza oluşturarak ve satışa başlayarak düzenli nakit akışı sağlayabilir, markanızı milyonlarca kişilik kitleye duyurma şansı yakalayabilirsiniz.

Her gün yüzbinlerce kişi internetten alışveriş yapıyor ve bu kitlenin önemli bir bölümğü sadece ismini bildiği, güvendiği e-ticaret sitelerini tercih ediyor.

Siz de bu bilindik pazar yerlerinde ürünlerinizi satışa çıkararak e-ticarete hızlı bir giriş yapabilir, satın alma potansiyeli yüksek bu kitleye ürünlerinizi ulaştırabilirsiniz.

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizin pazar yerlerinde yayınlanması, optimizasyon işleri ve reddedilmeleri durumunda müdahale edilmesi işlerini sizin adınıza biz üstlenelim.

Mağaza Kurulumu

Pazar yerlerinde sizin adınıza açılan mağazaların slider, kategori açılımı ve bloklarının oluşturulması gibi işleri kapsayan hizmetimiz ile mağazanız aynı gün satışa hazır.

Pazaryeri Reklamcılığı

Her pazaryerinde farklı reklam yöntemler bulunmakta. Ekibimiz uzmanlaştığı bu yöntemleri sizler için kullanabilir.

Kampanya Takibi

Dönemsel olarak düzenlenen pazaryeri içi kampanyaları sizler için takip edelim, maliyet/kar hesaplamalarını sizler için yapalım ve satışlarınızı arttıralım.

Trendyol, Hepsiburada, N11, Pazarama ve Çiçek Sepeti gibi pazaryerlerinde daha fazla satış için tecrübemizden faydalanın.

100+

Aktif Mağaza Yönetimi

210+

Mağaza Kurulumu

99+

Reklam Yönetimi

Ürün Girişi

99+

Kampanya Katılımı

999

Mağaza ve Ürün Yorumu

Our case studies

See all projects

TRAFİĞİ VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bugün bizimle iletişime geçin ve yatırımlarınızın maksimum getirisini elde edin.