Sosyal Medya Pazarlama

Etkili bir sosyal strateji, işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı korumanıza ve ziyaretçilerinizle etkileşim kurmanıza yardımcı olabilir.

Biz tam kapsamlı bir dijital pazarlama ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, iş hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi belirlemenize, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içerikler oluşturmanıza ve son olarak sosyal medyanızı çevrimiçi varlığınızın diğer tüm yönleriyle entegre etmenize yardımcı olabilir.

Markanız ve hedef kitleniz için özel olarak tasarlanmış Sosyal Medya Pazarlama stratejilerini uyarlarız. Yeni müşteriler çekmeyi ve karlılığınızı artırmayı amaçlayan diğer hizmetlerin yanı sıra tam olarak desteklenen ve yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve oluşturma), blogger sosyal yardım ve video dağıtımı alacaksınız.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz size markanın, ürünün veya hizmetin bilinirliğinin artmasına yol açan bilgileri bağlama ve paylaşma imkanı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, retweet, paylaşım, yorum, beğeni ve görüntüleme sayılarına yansır. Sosyal Medya Pazarlaması, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarında kullanıcıyı içeriğe tepki vermeye teşvik eder.

Marka Takibi

İşletmenizin itibarını geliştirmenize ve izlemenize ve insanların markanızı nasıl algıladığını öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Yarışmaları

Facebook, Twitter veya Instagram içerikleri kısa sürede trafiğinizi artırabilir. Uzmanlarımız, markanız için en uygun içerik ve platform türünü belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve hedef kitlenizle etkileşim kurabilir.

Kurulum & Özel Profil Tasarımı

Markanız ve hedef kitlenizle rezonansa giren kaliteli içerik ve estetik ile Sosyal medya profilleri oluşturuyor ve özelleştiriyoruz.

TRAFİĞİNİZİ VE GELİRİNİZİ ARTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Ekibimiz, sosyal medya pazarlamanızın ve çevrimiçi tanıtımınızın tüm potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir!