İçerik Pazarlama Stratejisi

Her projemiz için firmaya özel bir içerik pazarlama stratejisi tasarlıyoruz. Deneyimli metin yazarlarımız, kelimelerin gücünü çok iyi bilir.

İçerik Pazarlama, iş hedeflerini karşılamayı amaçlayan, yüksek kaliteli, problem çözmeye yönelik bilgilerin oluşturulması ve paylaşılması yoluyla topluluklar oluşturur, katılıma ilham verir ve Google tarafında sıralamaları yükseltir. Satışları artırma ve marka ile müşteri arasındaki etkileşimi artırma hedefiyle tüketici davranışını etkilemeye yardımcı olur.

İçerik Pazarlama, dönüşümleri teşvik etmenin etkili bir yoludur ve asıl amacı, hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir içerik stratejisi oluşturmaktır. Rekabette öne çıkmanıza yardımcı olur, müşterilerinize harika bir kaynak sağlar ve oldukça paylaşılabilir. İçerik Pazarlama, marka profilinizi ve çevrimiçi itibarınızı geliştirmek içindir.

Tam Hizmet SEO ekibimiz, sitenizin görünürlüğünü ve dönüşümlerini artırmak için içeriği doğru bir stratejiyle entegre eder.

Sektörel Haberler

Okuyucuları bilgilendiren, eğiten ve eğlendiren, sosyal medya etkileşiminde artışa yol açan, çevrimiçi itibarınızı artıran ve güvenilirlik kazandıran sektörle ilgili güncel gönderiler.

Saha Çalışmaları

Projeleri baştan sona özetlemek ve performans ölçümlerinde elde edilen sonuçları açıkça belgelemek için derinlemesine raporlarla hedef kitlenize güven aşılayın.

İçerik Stratejisi

Yüksek nitelikli metin yazarlarımız ve analistlerimiz tarafından sağlanan kapsamlı bir iş analizi İçerik Stratejisi ile iş hedeflerinize ulaşın.

Röportaj Yazıları

Sektör uzmanlarından gelen yorumları paylaşarak sektörünüzde veya işinizde yetki kazanın. Uzmanlıklarını paylaşın ve kitlenizden anında geri bildirim alacaksınız.

Basın ve Yayın

Markanızla ilgili haber değeri taşıyan, haber portallarına ve basın bülteni dağıtım hizmetlerine sunulan olağanüstü hikayelerle çevrimiçi profilinizi güçlendirin ve web sitenizin trafiğini artırın.

White Papers

Sosyal medya katılım seviyenizi önemli ölçüde artıracak ve sektördeki konumunuzu sağlamlaştıracak yüksek kaliteli tanıtım belgesi pazarlamasıyla işletmenizi tanıtın.

Our case studies

See all projects

500

'den Fazla Sektörel Haber

250

'den Fazla Saha Çalışması

100

Yıllık İçerik Stratejisi

35

Yıllık Toplantı Ortalaması

Başarılı bir içerik pazarlama kampanyasının öneminin farkındayız, bu nedenle müşterilerin ilgisini çeken bilgilendirici, ilgi çekici ve ikna edici içerikler oluşturuyoruz. Müşterilerimizin her biri için özel bir içerik pazarlama stratejisi belirliyoruz.

Effective Copyrighting

Web kullanıcılarını özel teklifler için web sitenize tıklamaya, ürünlerinizi satın almaya veya hizmetleriniz hakkında sizinle iletişime geçmeye ikna edecek içerik sağlıyoruz, çünkü deneyimli metin yazarlarımız kelimelerin satın almadaki gücünü tam olarak biliyorlar.

TRAFİK & GELİRİNİZ ARTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Profesyonel metin yazarlarımız tarafından sağlanan içeriklerle hedef pazarınızı çekin ve ikna edin ve web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artırın.

Müşteri Yorumları