Çevrimiçi Marka Analizi ve Denetimi

Başarılı bir dijital strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru analiz kurulumuna dayanır.

Eksiksiz Marka Analizi

Eksiksiz bir marka analizi ve denetimi, sektörünüzü net bir şekilde anlamak için sitenizin ve kampanyanızın araştırılmasını içerir. Ayrıca, büyük rakiplerinize karşı pazarınızdaki mevcut konumunuzu da belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansının önündeki olası engelleri belirler, düzeltir ve daha geniş, dijital pazarlama çabalarınız için temel oluşturmaya yardımcı olur. Eksiksiz analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi desteklemeyi garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun amaç ve hedefleri belirlememize ve tanımlamamıza da olanak tanır.

Çevrimiçi etkinlikleri için amaç ve hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışırız. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, işletmenizin, müşterilerinizin ve rekabetinizin doğru bir analizi için sektörünüzde test edilmiş çeşitli araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, atılacak sonraki adımlar hakkında net ve bilinçli tavsiyeler içeren bulgularımız hakkında kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Sürekli Performans Stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam bir şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performansı optimize eden stratejinizi geliştirebilir.

Davranışı Optimizasyonu

Kurumsal teknoloji aracılığıyla davranışı optimize ederken projeleri etkin bir şekilde planlayabiliyoruz. Hepsi, müşterilerimizin her birinin ticari ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde tasarlanmıştır.

Gerçek zamanlı analiz, sayfa içi analiz, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyici analizi sunuyoruz. Ayrıca, başarı için kişiselleştirilmiş stratejinizin özelliklerine ve işlevlerine öncelik verirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan "kişiler" oluşturuyoruz. Analiz programımızdaki yararlı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatikleştirilmiş görevler, olay izleme, huni görselleştirme, destekli dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve ayrıca şirketinizin gereksinimlerine bağlı olarak daha birçok hizmet.

21

Analiz Edilen Şirket

12

Pazar Araştırması

16

İçerik Denetimi

10

Müşteri Denetimi

13

Etkinlik İzleme

15

Sayfa İçi Analiz

TRAFİĞİNİZİ & GELİRİNİZİ ARTTIRIN

Bize projenizden bahsedin

işinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak hazırlanmış çevrimiçi pazarlama ve marka stratejinizin profesyonel bir analizini/denetimini alın.

Testimonials

SEE ALL