Affiliate Pazarlama

Reklamveren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, bağlı kuruluş pazarlamasının temelinde yer alır.

Affiliate Pazarlama, bir üyeyi ya da bir ziyaretçiyi yönlendirdiği için veya bir müşteriyi, satın alma yapmak veya bir bültene abone olmak gibi istenen bir eylemi gerçekleştirmesi için ödüllendirmekten oluşan bir çevrimiçi reklamcılık biçimini tanımlamak için kullanılan terimdir. Bir bakıma, Affiliate Pazarlama, sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak kabul edilebilir - müşterileri sizin sitenizden satın almaya yönlendiren ilgili web sitelerinden oluşan bir ağ da diyebiliriz.

Affilate Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde en iyi sonuçları verir ve doğru zamanda yapılan araştırma süreçleri/büyüklüğü nedeniyle seyahat, perakende satış ve hizmet sektörleri için çok uygundur.

Etkili Affiliate Pazarlama, bir şeylerin yakalanabileceği umuduyla farklı web sitesi sahiplerine bir sürü bağlantı paylaşmak değildir. Üçüncü taraf web siteleri ile uzun vadeli ilişkiler geliştirmeyi, güvenilir sayfalara sahip, sektörle ilgili web sitelerini araştırmayı ve web siteniz için kaliteli, kaliteli trafik getirecek değerli bir kuruluş ağı oluşturmayı amaçlayan iyi planlanmış ve belirlenmiş bir çalışmadır.

Ayrıca, başarılı bir Affiliate Pazarlama, özellikle satışlarda düşüş olduğu zamanlarda komisyon değerleri konusunda esnek olma yeteneği gibi belirli ticari özellikleri de içerir, çünkü daha iyi bir komisyon, yayıncıların sizin için daha çok çalışmasına neden olur.

15

'den Fazla Affiliate Pazarlama Çalışması

25

Affiliate İş Ortaklığı

8

Aylık Yeni Yayıncı

9

Affilate Ortaklık Programı

3

Ortaklık Ödülleri Programı Yönetimi

12

Banner Tasarımı

Affilate Pazarlama ekibimiz, rakiplerinizden daha iyi performans göstermenize yardımcı olmak için markanız, teklifiniz ve ürünleriniz hakkında net bir anlayış oluşturabilir. Optimum yerleşimi sağlarken ve gerçek satış hacimleri üretirken, sizi sizin için en uygun olan birden fazla ağ, sektör ve yayıncı ile bağlantı kurmamıza izin vermek için gerekli teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Anlaşmaya varılan son tarih içinde komisyon ödediğinizden emin olarak bağlı kuruluş sitelerinizle güvene dayalı bir ilişki sürdürmek de önemlidir. Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza olan güvenlerini oluşturmaya yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel olarak eğitilmiş uzmanlarımızın, performansa dayalı bir model içinde satışlarınızı ve olası satışlarınızı artırmak için diğer üst düzey bağlı kuruluşlarla yenilikçi stratejiler ve ilişkiler kullanmasının nedeni budur.

DAHA FAZLA TRAFİK & GELİR ELDE EDİN

Bİze projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İşletmeniz için bir Affilate Pazarlama kampanyasının tüm yönlerini yönetebilir ve bağlı kuruluşları ürününüzü satmaya nasıl motive edeceğinizi biliyoruz. Hangi Affilate Pazarlama ağlarının sektörünüz için en iyisi olduğunu biliyoruz ve bu bağlı kuruluş sitelerinde ürününüzün kapsamının artmasını sağlayacak ilişkileri nasıl kuracağımızı biliyoruz.