Yerel SEO

Yerel SEO, müşterileri kapınıza getirmekle ilgilidir.

Yerel SEO, web sitenizi yerel listelerin en üstüne çıkararak işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızdaki hedef müşteri demografisine ulaşmak için şirketinizi başlatacak özel olarak hedeflenmiş yerel sıralamalar aracılığıyla sitenize coğrafi olarak alakalı trafiğe ihtiyacınız var demektir.

Ajansımız, doğru konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıların, sayfa içi ve sosyal sinyallerin gönderilmesini sağlamak ve işletmenizle en alakalı konumlar hakkında Google'a inceleme sinyalleri göndermek için özellikle konumunuza göre uyarlanmış bir yerel SEO arama stratejisi sunar. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza olanak tanıyan pazarlama stratejileri kullanıyoruz.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve bilgilerin doğruluğu için sürekli olarak yeniden değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almak için büyük çaba harcıyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitlelere faydalı bilgiler sağlıyoruz.

32,8%

Online işlemlerde artış

56,48%

Gelir artışı

148%

Organik trafikte artış

46%

Mobil trafikte artış

Ayrıca işletmenizin sadece masaüstünde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde olağanüstü listeler kazanmaktır.

Yaptığımız çalışmalarla web siteniz hedef kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve bu da karlılığınızı önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi listelerini doğru ve potansiyel müşteriler ve haritalama sistemleri için optimize ederek bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu yere kolay erişim sağlar.

Effective Web Development Solutions

TRAFİĞİ VE GELİRİNİZİ ARTIRIN

Bize projenizden bahsedin

İşinizi internete taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Çevrimiçi pazarlama bütçenizden en iyi şekilde yararlanın ve rakiplerinizin bir adım önünde olmanızı sağlayın.