E-ticaret Konferansı ve Fuarı 2014′te Bitcoin de Gündemde

No Comments

15 Mayıs 2014’te düzenlenecek olan Türkiye E-ticaret Konferansı ve Fuarı’nda bu yıl öne çıkacak konulardan biri de Bitcoin olacak. Hatırlarsanız 1000 doların üzerindeki değere ulaşması ve hem Batı hem de Doğu ülkelerinde gelen yasaklarla Bitcoin, 2013’ün özellikle son aylarından itibaren oldukça adından söz ettiren konulardan biri olmuştu.
Bitcoin’in yaygınlaşması ve eBay gibi şirketlerin sanal para birimine yönelik çalışmalar yapmasının ardından önümüzdeki yıllarda Bitcoin ve benzeri sanal para birimlerinin e-ticaret şirketlerince kullanılabileceğine dikkat çeken BitPay Avrupa İş Geliştirme Direktörü, Triple Zero Media’nın kurucusu Moe Levin de konferanstaki konuşmacılardan biri olacak. Moe Levin’in yanı sıra alanında uzman birçok konuşmacı da konferansta konuşmacı olacak.
İlki 2012’de düzenlenen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen konferans 15 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Konferansa kayıt olmak ve daha detaylı bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Haber listemize katılın!

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster

Leave a Comment