Görüntülü E-Ticaret Sitesi

No Comments

Youtube da bir süredir yayında olan bu Görüntülü E-ticaret videosunu daha önce de sizlerle paylaşmıştım ancak o zamanki amacım sadece videoyu izlemek isteyenlerin olabileceği yönündeydi. Şimdi ise bu videoyu biraz daha detaylandıralım istedim.
Belki çok yakın zamanda belki de biraz daha beklememiz gerekecek ancak, bu videoda izlediğiniz görüntülü e-ticaret yakında tüm dünya genelinde kullanılacağı konuşuluyor.
Kişisel yorumum bu tür bir e-ticaret yapısının çok da baaşrılı olamayacağı yönünde. Zira sürekli bir müşteri temsilcisiyle irtibat halinde olmak hem alıcı hem de satıcı tarafında pek çok sorunu beraberinde getirecektir.
Öte yandan e-ticaret siteis kullanım alışkanlıkları da düşünülünce standart bir elektronik alışveriş videolu bir sisteme göre daha hızlı gerçekleşmektedir.
Kısaca; benim kanaatim bu yönde bir e-ticaret sitesinin uzun vadede başarılı olamayacağı yönünde, şimdi söz sizde…

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Haber listemize katılın!

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster

Leave a Comment