Webtures'in Yeni Üyesi İle Tanışın: Dijital Pazarlama Dergisi

No Comments

Türkiye’nin SEO Hocası Kaan Gülten ve girişimi Webtures’ten bu blogda sıkça söz ettiğimi kabul ediyorum ancak Webtures ekibi de pek yerinde durmuyor ne yapalım 🙂
Daha önce Uzmanından SEO, Sorularla SEO gibi SEO konusunda kitaplar çıkaran, hatta bu kitaplar sayesinde sektöre farklı bir yaklaşım getiren Kaan Gülten kitapları çokça sattırmak yerine farklı bir yol izlemişti. Ekibi ile imkanı olmayıpta bu kitapları okumak isteyen kişilere de ulaştırmayı hedeflemişler ve pek çok kişiye de ücretsiz hediye etmişlerdi.
dijital-pazarlama-dergisi-3
Son girişimleri olan Dijital Pazarlama Dergisi de bu ay 1. ve 2. sayısıyla elime geçti ve inceleme şansı buldum. Dergi gerçekten bolca içerik ve orjinal yazılarla dolu. Diğer bir deyişle Webtures ekibinin en iyi yaptığı iş olan SEO, dergide de sanki karşıma çıktı. Özgün içerikler, yazım kurallarına dikkat, az sayıda reklam ve görsel gibi 🙂
 
Derginin ismini verdiği dijtal pazarlama konusunda mümkün olduğunca girilmiş. İçerik pazarlama, Google Adwords, sosyal medya ve tabi ki SEO konularında röportaj ve makaleler bulmak mümkün. Ayrıca şunu da belirtmem gerekir ki standart ajans dergisi mantığının dışına çıkılan dergide, ekip kendi bildiklerini paylaşmak yerine konunun uzmanlarının yorumlarını almış. Bu da dijital pazarlama konusuna farklı bakış açıları getirmeyi başarmış.
Hadi biraz da derginin kalitesinden bahsedelim. Dergi basım ve kağıt kalitesi bence gayet yüksek tutulmuş. Belki bu konuda uzman değilim ancak dergiyi elinize aldığınızda düş kuşe kağıt baskı bir dergi yerine 1. sınıf bir kağıt kullanıldığını hemen anlayabiliyorsunuz. Bu da evinizde, ofisinizde rahatça saklayabileceğiniz anlamına geliyor. Açıkçası insanda okuma isteği de yaratıyor.
Ben şahsen dergiyi çok beğendim. Kalitesini bozmadığı müddetçe de her ay edinmeyi planlıyorum. Sizlere de tavsiye ederim.
7,99 TL karşılığında ve ücretsiz kargo ile dergiyi edinmek isterseniz http://www.webtures.com/dijital-pazarlama-dergisi/ adresini ziyaret edebilir ya da Webtures ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Haber listemize katılın!

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster

Leave a Comment