Video Pazarlama Ne Kadar Etkili?

No Comments

Bir pazarlama aracı olarak online video kullanmı hakkında hala olumsuz düşünüyorsanız, aşağıdaki Infographic istatistik sizi motive edecektir! Sektör uzmanları videolu iletişim biçimi değiştiğini kabul ediyor. Daha da önemlisi, online videolar tüketici davranışlarını ve satın alma kararlarını etkiliyor.
Eğer kitlesini büyütmek isteyen, seyirci katılımı artırmak, daha fazla görünürlük kazanmak veya daha fazla satış üretmek için video pazarlama gayette başarılı bir yoldur! Kısa süre sonra pazarlama için, video ekleme en hızlı satış artırma yöntemi olacak gibi görünüyor.
En azından, sitenize bazı videolar ve yorumlarını ekleyin… Video referansları ile satışlarda% 600 artış görebilirsiniz… Hala istemiyor musunuz?
İnfografiğimize şöyle bir göz attığımızda kısaca şu sonuçlara ulaşabiliyoruz;
1. Videoların en iyi getiri sağladığını söyleyenler %52
2. Videolar dönüşümleri %46 artırıyor.
3. Video yorumları satışları %600 arttırıyor.
4. Videolar Google arama sonuçlarında 53 kat artış sağlıyor.
Video-Converts-Infographic

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster
No Comments

Yorum Bırakın