Tüketiciler Yeni “İnternet Yasa Tasarısı” Hakkında Ne Düşünüyor?

No Comments

Bu içerik EticaretMag tarafından hazırlanmış ve tarafımca değiştirilmeden paylaşılmıştır.

EticaretMag’ın ilgiyle takip edilen eMikrofon sokak röportajlarının üçüncü sezonuna bu ay başlamış bulunuyoruz. Bu sezonda da e-ticaret, girişimcilik ve internetin nabzını tutacağız.
Üçüncü sezonun ilk bölümü için son günlerde gündemi bir hayli meşgul eden “Yeni İnternet Yasa Tasarısı” hakkında insanların neler düşündüğünü öğrenmek için eMikrofon ekibi olarak sokağa çıktık ve bu sorumuza cevaplar aradık. Röportaj yaptığımız internet kullanıcılarının genel olarak verdiği cevaplar arasında “Yeni İnternet Yasa Tasarısı”nın internette ifade özgürlüğünü kısıtlayacağının ve bunun engellenmesinin doğru bulunmadığı yer alıyor. Bunun dışında yeni internet yasa tasarısının internet dünyasında neleri değiştireceği konusunda hiçbir bilgisi olmayanlar ve interneti kullanmayanlar da vardı.
Sözü daha fazla uzatmadan eMikrofon’un yeni sezonuna geçelim ve “Yeni İnternet Yasa Tasarısı” konusunda neler düşünüldüğünü görelim. Konu ile ilgili yorumlarınızı ve beğenilerinizi bekliyoruz. 🙂
Ayrıca EticaretMag’ın YouTube sayfasına ücretsiz abone olabilir ve diğer programlarımıza da göz atabilirsiniz.
İyi seyirler!
Orjinal Adres: http://eticaretmag.com/yeni-internet-yasa-tasarisi-emikrofon/

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster
No Comments

Yorum Bırakın