Tek Tıkla Alışveriş Yapma Özelliği “Satın Al” Twitter’da!

No Comments

Tek tıkla alışveriş yapma özelliği, “Satın Al” butonu ile artık Twitter’da.
Mevcut yapısından uzaklaşmadan “Satın Al” tuşunu kendi sistemine nasıl entegre edeceğini düşünen Twitter, atmış olduğu bu ilerici adım ile sosyal ağ deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyacak gibi görünüyor. Twitter’ın e-ticarete adım atma kararı sayesinde, Fancy ile işbirliği yapan sosyal ağ lideri kullanıcılar, sayfalarında gördüğü ürünleri tek bir tuşla satın alabilecek. “Satın alma” özelliğinin ortaya çıkışı ise Twitter’ın bu konuda işbirliği yaptığı Fancy’nin paylaştığı ürünlerde “Satın Al” butonunun varlığı ile geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmış.
Uygulama şu an için test aşamasında ve ne zaman hayata geçeceği bilinmez ama sosyal ağların her geçen gün değiştiği ve bizleri çok farklı sosyal ağ deneyimlerinin beklediği artık kesin.

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster
No Comments

Yorum Bırakın