SEOzone 2015'te Yerinizi Aldınız mı?

No Comments

SEO artık bir sektör ve bu sektörde arama motorlarının, özellikle de Google’ın yapmış olduğu değişiklikler adım adım takip ediliyor. Elde edilen bilgiler de genelde internet ortamında, özellikle de forumlarda paylaşılmakta. Ancak bu paylaşımlar bazen kötü sonuçlar doğurabilmekte.
İşin doğrusu SEO nedir? Neden SEO çalışmaları yapılır ve arama motorları bizden ne istiyor? gibi soruların cevabını bilmekte ve buna göre adımlar atmakta.
Arama motorları kullanıcı davranışlarına göre size var olan müşterileri sunan bir nevi emlakçı bir aracı gibi nasıl çalışıyor? Ortaya koydukları istatistiklerle ticari karınızı nasıl arttırıyor? Hedef kitlenizin maksimum kapasiteye ulaşmasını nasıl sağlıyor? Özetle var olduğunuz pazarlarda en iyiler arasında olmak istiyorsanız, Türkiye’nin öncü ve yenilikçi SEO şirketi SEOzeo ile dünyaca ünlü SEO uzmanlarının tüm deneyimlerini bu etkinlikte paylaşabilecek, sorularınızın yanıtlarını alabileceksiniz.
İşte tam da burada ülkemizde yapılan bir etkinlikten SEOzone etkinliğinden bahsetmekte fayda var. SEOZEO ekibi tarafından bu yıl 3.sü yapılan SEOzone etkinliği, bu sene dijital pazarlama uzmanlarını ve meraklılarını da etkinliğe dahil etmeyi planlıyor. Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı olarak adlandırılan konferans 3 gün boyunca tüm dünyadan sektörün önde gelen isimlerini dinleme ve tanışma imkanı sağlamakta.
Dünyanın ve Türkiye’nin en iyi SEO uzmanları; teknoloji ile aynı hızda değişen on-site SEO adımlarını, gerçekleşecek workshop ve webinarları, SEOzeo tarafından verilen eğitim danışmanlık hizmetlerinin ayrıntılarını, SEO uzmanlığının yükselen kariyer unvanları olduğunun farkında olanlara SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansında anlatacak.

  • Var olan on-site SEO adımları artık yerini hangi yeni adımlara bırakıyor?
  • Arama motorları hangi özellikte sayfa SEO’ları nasıl yapıyor, nasıl analiz ediyor?
  • Doğru SEO stratejisini nasıl kurmalı, ölçümleme nasıl yapılmalı ve yorumlama nasıl olmalı?
  • Özgün, kaliteli ve doğru içerikle pazarlama stratejisi nasıl beraber çalışıyor?
  • Satış ve hizmete yönelik SEO adımları nasıl kurulmalı?
  • Kullanıcılar en çok neleri tercih ediyor? En üst sıralarda nasıl ve kimlerle karşılaşıyor?

-Bu ve benzeri tüm sorularınızın yanıt bulacağı SEOzone’15 satış, pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi ve portföy geliştirme konularında size yepyeni dijital bir platform sunuyor. Bir SEO uzmanı olmak istiyorsanız SEOzone’15 fırsatlarını yakalayın. Ayrıntılı arama motoru algoritmalarını dünyaca ünlü SEO uzmanlarından en yalın şekliyle dinlemek, SEO analizleri uzmanlığı konusunda kariyerinizde en üst basamaklara çıkmak için gözünüz kulağınız bu etkinlikte olsun.
Konuşmacılar arasında Yiğit Konur, Mehmet Aktuğ gibi seozeo kurucularının yanı sıra Marcus Tober, Mark Thomas gibi SEO alanında dünyaca tanınan isimleri de görebilirsiniz.
Konferans hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;

  • Tarih: 27 -28-29 Kasım 2015
  • Yer: Marrott Hotel Şişli
  • Katılımcı Sayısı: 700
  • Konuşmacı Sayısı: 21

Detaylı bilgiye ise http://seozeo.com.tr/seozone-2015/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Haber listemize katılın!

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster

Leave a Comment