Sahibinden.com, En Beğenilen E-ticaret Şirketi Seçildi [E-ticaret Haber]

No Comments

Sahibinden.com, Capital Dergisi’nin bu yıl 15’incisini düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında e-ticaret kategorisinde “En Beğenilen Şirket” seçildi.

Capital Dergisi’nin bu yıl 15’incisini düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında e-ticaret kategorisinde “En Beğenilen Şirket” seçildi. GfK Türkiye tarafından yürütülen araştırmanın sonuçları Türkiye’nin önde gelen 650 şirketinde çalışan üst düzey yöneticilerin oylarıyla belirledi.
Açıklamada görüşlerine yer verilen sahibinden.com Üst Yöneticisi (CEO) Burak Ertaş, ayda 30 milyonu aşan tekil ziyaretçiden, 100 milyona yakın ziyaret alan sahibinden.com’un, toplamda 3,5 milyarın üzerinde sayfa görüntülemesiyle dünyanın en büyük Türkçe içerikli web sitesi olduğunu kaydetti.
Bugüne kadar pek çok defa emlak, vasıta ve ikinci el alışveriş kategorilerinde kullanıcıları tarafından en sevilen marka seçildiğini hatırlatan Ertaş, “Bu kez sektörün profesyonelleri tarafından da ‘En Beğenilen Şirket’ olarak gösterilmenin gururunu yaşadık. Bu başarıyı sürekli hale getirmek ve kullanıcılarımıza daima güvenli, hızlı ve rahat bir deneyim sunmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Kaynak: http://www.dunya.com/sahibinden-com-e-ticaret-sektorunun-en-begenilen-sirketi-secildi-247443h.htm

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster
No Comments

Yorum Bırakın