Pazarlama Dünyası Marketing Meetup'ta Buluşuyor!

No Comments

Pazarlama dünyasının önde gelen isimleri 30 Nisan günü Doğuş Üniversitesi Acıbadem Kampüsü’nde bir araya geliyor. Ücretsiz olarak gün boyu sürecek olan konferansa kayıtlar başladı.
Kariyerden ekonomiye, teknolojiden girişimciliğe, sanayiden eğitim ve sosyal hayata kadar daha bir çok başlığın pazarlamacı gözüyle yeniden değerlendirildiği Marketing Meetup, 30 Nisan Cumartesi günü Doğuş Üniversitesi Acıbadem Kampüsü’nde ücretsiz olarak gerçekleşecek.
Pazarlama alanında kariyerini sürdüren profesyoneller, medya planlama ve satın alma profesyonelleri, marka sahipleri, girişimciler ve yöneticileri, reklam ajanslarında çalışan profesyoneller ve pazarlama alanında kariyerini geliştirmek isteyen öğrencilerin buluşacağı etkinlik için geri sayım başladı.
Eğer siz de hep aynı kişilerin, aynı şeyleri söylediği konferanslardan uzaklaşıp bilgi ve paylaşımın gücüne odaklanmak istiyorsanız, Marketing Meetup tam size göre. Bu konferansla, pazarlama dünyasını yalnızca takip etmekle kalmayıp seyirci koltuğundan dümene geçmenizi sağlayacak usta isimlerle bir gün geçirebileceksiniz. Nöropazarlamadan mobil pazarlamaya, dijital pazarlamadan müşteri ilişkileri yönetimine dek pazarlamanın her ayağının ele alınacağı etkinlikte şuana dek kesinleşmiş 13 konuşmacı yer alıyor.
Etkinlik gününe dek sosyal medya üzerinden düzenlenecek olan yarışmaları takip etmek için Marketing Meetup’ın Twitter hesabını da takip edebilir, #marketingmeetup hashtagi ile etkinlik öncesi topluluk ile etkileşime geçebilirsiniz.

Programın netleşen konuşmacıları;

 • Akan Abdulla – Yönetici Ortak, Future Bright Group
 • Cemal Büyükgökçesu – UX ve Analytics Danışmanı, Google
 • Deniz Güven – Şubesiz Bankacılık Birim Müdürü, Garanti Bankası
 • Güven Borça – Marka Danışmanı, Markam Kurucusu
 • Hakan Akben – Pazarlama Profesyoneli, Köşe Yazarı
 • Hasan Başusta – Dijital Pazarlama Danışmanı, Blogger
 • Haydar Özkömürcü – Yönetici Ortak, Pazarlamasyon.com
 • Kılınç Orhan Demir – Kurucu Ortak, Neuro Discover
 • Kına Demirel Beskınazı – Pazarlama İletişimi & CRM Direktörü, Migros
 • Mustafa Kabakçı – Türkiye Pazarlama Müdürü, NIVEA Beiersdorf
 • Necip Murat – Kurucu, Pazarlamasyon.com
 • Doç. Dr. Orhan Erdem – Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Yazar
 • Uğur Batı – Kurumsal İletişim Direktörü, Borsa İstanbul

Marketing Meetup, pazarlamaya ait faydalı alt konuların, alanında uzman konuşmacılar tarafından anlatıldığı, iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak pazarlama ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan ücretsiz bir konferanstır. Eğer hep aynı kişilerin aynı konulardan bahsettiği, şirketlerini öve öve bitiremediği konferanslardan sıkıldıysanız, pazarlamanın tüm ayrıntıları ile işleneceği Marketing Meetup’ta yerinizi ayırtmak için acele edin.
Kayıt için: http://marketingmeetup.org

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster
No Comments

Yorum Bırakın