Parfüm XML Tedariği: Limuna

No Comments

Parfüm XML tedariği sağlayan firma bulmak genelde zordur. Aynı ürünlerin içinde kaybolmayın. Hem orjinal hem de uygun fiyatlı parfüm XML tedariği sağlayan firmalardan biri yazının devamında.

Her geçen gün XML tedariği daha doğrusu drop shipping ile ilgilenen kişi sayısı dolayısı ile de e-ticaret sitesi sayısı artmakta. Ben de zaman zaman tanıştığım ya da beraber çalıştığım firmaları elimden geldiği kadar tanıtıyorum biliyorsunuz. Geçtiğimiz aylarda pet shop ürünleri tanıtımı oldukça güzel ilgi gördü. Tahminimden daha fazla bir arayış varmış meğer 🙂 O zaman bir tane daha parfüm XML tedariği sağlayan firmanın zamanı gelmiştir sanırım. Ancak bu defa kategorimiz nispeten biraz daha zor.
Parfüm kategorisinde en büyük sorunlardan biri ürüne olan güven. Bu konuda Limuna firması benim güvenimi zaten kazanmıştı. Ürünlerin %100 orjinal olduğunu daha ambalajı incelerken fark ediyorsunuz. Zaten imitasyon ya da Orta Doğu ülkelerinde dolum yapılan ürünler, genelde kendini belli etmekte.
Ürünlerin kâr marjını soracak arkadaşlara net bir rakam olmadığını söylemekte fayda var. Bu birazda firmanın alım gücüyle alakalı tabi. Dolayısı ile dileyen firmalar yüklü miktarda ürünü stoklarına çekebilirler. Öte yandan ürün başına kar marjları değişken olduğundan net bilgi vermekte zor.
Firma ürünlerin site dışı satışına onay vermekte. N11, Sanal Pazar ya da Gittigidiyor gibi platformlarda ürünün satışı serbest. Dolayısı ile satış yapabilmek için bir e-ticaret siteniz olmak zorunda değil. Tabi bu durumda e-ticaret sitesi sahipleri de hem kendi sitelerinde hem de isterlerse diğer platformlarda satış yapabilirler.
Çalışma yöntemi olarak firma peşin çalışmayı uygun görmekte. Ancak ürünleri stoğunuzda tutma zorunluluğunuz yok. Siparişler, firmaya ait e-ticaret sitesinden ödemesi yapıldıktan sonra istenilen adrese gönderimi yapılmakta.
Sitede bay parfüm, bayan parfüm ve unisex parfümler mevcut. Dolayısı ile site içeriğiniz hangi gruba hitap ederse etsin, uygun ürün grubu bulmanız mümkün.
XML için bence uygun bir bedel belirlenmiş ancak bu konuda bilgi almak isteyen firmalar tarafıma ya da info@limuna.com adresine ulaşarak bilgi alabilirler. Tarafıma ulaşmak için buraya tıklayarak açılan formu doldurabilirsiniz.

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Haber listemize katılın!

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster

Leave a Comment