Newxwear XML Bayiliği

No Comments

Xml bayiliği veren giyim firmaları son dönemlerde epey arttı. Daha ilk aramalarınızda çocuk, bebek, yetişkinlere yönelik birçok xml tedariği sağlayan giyim firması bulmanız mümkün. Ben de zaman zaman yeni tanıdığım bu firmalara yazılarımda yer veriyor, size tanıtmaya çalışıyorum biliyorsunuz. Bütçeye, zevke ve ihtiyaca göre değişen geniş ürün çeşitleriyle, xml entegrasyonu sağlayan markalara bir yenisi daha katıldı: newxwear.com
Giyimin yeni modası sloganıyla yola çıkan newxwear, xml bayiliği almak isteyenler arasında biraz seçici davranıyor. Ancak bu davranış, hem ürün kalitesi hem de hizmet kalitesiyle alakalı desek yanlış olmaz. Bildiğiniz gibi xml tedarikçisi olan her firmanın talep ettiği yıllık bir ücret oluyor. Newxwear ise bu ücreti minimuma çekerek, herkesin iş yapmasını kolaylaştırmış. Yani herkes iş yapsın, ama işini sağlıklı yapan ayakta kalsın mantığı ile bakmakta olaya.Newxwear.com ürünlerini dilerseniz kendi siteniz haricinde, n11 ve benzeri platformlarda satailir, kazancınızı arıtrabilirsiniz. Şunu da belirtmekte fayda var ki, firma kendi online satış sitesi olmayan ancak n11 benzeri sitelerde ticaretini devam ettirenler için de ürün tedariği sağlıyor.
Firmanın çalışma şekli ise peşin. Siparişlerinizi newxwear.com adresi üzerinden verip ödemeyi gerçekleştiriyorsunuz. Ancak ürün stoğu yapmak gibi bir mecburiyetiniz yok. Bu da bir diğer avantaj.
Son olarak kar marjının %20-%50 arası değiştiğini de hatırlatmak isterim.
Ürünleri incelemek için newxwear.com adresini ziyaret edebilir, xml başvurusu için info@newxwear.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Haber listemize katılın!

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster

Leave a Comment