N11 Türkiye’nin En İyi Mağazalarını Ödüllendirdi [E-ticaret Haber]

No Comments

Açık pazar iş modeliyle KOBİ’lerin e-ticaret sektöründe büyümesini destekleyen n11.com, platformunda yer alan 2014 yılının başarılı mağazalarını ödüllendirdi.

n11.com’dan yapılan açıklamaya göre, platformunda yer alan mağazalara sunduğu güçlü altyapı hizmeti ve pazarlama desteğiyle kısa sürede hızlı ve istikrarlı büyüme gösteren şirket, bu yıl ikincisini düzenlediği ve yılın en iyi satıcılarını seçtiği “Ultra Maraton” etkinliğinde, en iyi 44 satıcıyı belirledi.
“Ev ve yaşam”, “spor ve outdoor”, “elektronik” ve “moda” başıkları altında, her bir kategoriden 11 mağazanın seçildiği değerlendirmede, en yüksek müşteri memnuniyeti, en hızlı kargo hizmeti ve en çok satış rakamına ulaşan mağaza başlıkları belirleyici kriterler oldu. Başarılı olan toplam 44 mağazaya plaketleri, düzenlenen “Ultra Maraton” etkinliğinde takdim edildi.
Açıklamada görüşlerine yer verilen n11.com Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, e-ticaret sektöründe KOBİ’lerin büyümesinin önemine işaret ederek, sahip oldukları sağlam bilişim altyapısı ve güçlü pazarlama destekleriyle e-ticaret pazarının büyümesine katkıda bulunduklarını dile getirdi.
n11.com olarak şeffaf bir iş anlayışına, uzun süreli ortaklığa, adil rekabet ilkelerine ve güvene dayalı bir platform olarak faaliyet gösterdiklerini aktaran Özdal, sektörün büyümesi konusunda önemli beklentilerinin olduğunu, bu nedenle ciddi yatırımlar yaptıklarını ifade etti.
Özdal, sektörü büyütürken “ekonominin belkemiği” şeklinde nitelendirdikleri KOBİ’leri e-ticarete taşımanın büyük önem taşıdığını vurgulayarak, şunları kaydetti:
“Açılışımızdan bu yana geçen kısa zaman zarfında, KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı aracılığıyla avantajlar sunarak hızlı ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdik. İnternet satışında fiziki mağazaların kira, aidat, depo gibi maliyetleri ortadan kalkıyor, satıcı stok bulundurmak zorunda kalmıyor, daha az istihdam sağlıyor ve toplamda işletme giderleri düşüyor. E-ticaret kanalının sahip olduğu bu avantajları n11.com’un sahip olduğu iş modeli ve güçlü alt yapısı ile birleştirerek KOBİ’ler ile beraber Türkiye e-ticaretini büyütmeye devam edeceğiz.”
Kaynak: http://www.dunya.com/turkiyenin-en-iyileri-secildi-247408h.htm

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster
No Comments

Yorum Bırakın