Kolay Dropshipping [İnceleme]

No Comments

E-ticaret dediğimizde ilk akla gelen yöntemlerden biri de hiç şüphesiz dropshipping ya da diğer adıyla stoksuz satış. Dropshipping ile ilgili daha önce de bir yazı yayınlamıştım. Bu defa işin biraz daha içine girelim ve dropshipping Türkiye şartlarında nasıl yapılmalı konusunu işleyelim istedim.

Yazıya başlamadan önce dropshipping hakkında genel bilgi almak isteyenler buradaki yazıyı okuyabilirler.

Dropshipping yukarıda da bahsettiğim gibi özetle stok tutmadan, depo maliyetlerine girmeden farklı üretici ve tedarikçilerin ürünlerini internet üzerinden satma işlemine verilen isimdir diyebilirim.
Buraya kadar okuduğunuza göre dropshipping konusu ilgini çekmiş demektir, tam da burada size yardımcı olabilecek bir projeden Kolay Dropshipping firmasından bahsetmek istiyorum. Kolay Dropshipping stoksuz satış yapmak isteyenlere firma kuruluşundan ödeme alınmasına kadar yardımcı olmayı misyon edinmiş bir proje.
Firmanın verebileceği hizmetler;

Şirket Kurulumu ya da Bireysel Olarak Satış Danışmanlığı

Bazı satıcılar firma/şirket kurarak ülke içinde ya da dışında tam anlamıyla ticaret yapmak isteyebilirken bazı satıcılar sadece kendi kârlarını düşünerek hareket etmek isteyebilmekteler. İşte tam da burada profesyonel Kolay Dropshipping ekibi danışmanlık vermekte.

Web Sitesi Kurulumu & Çözümleri

Dropshipping farklı platformlar üzerinden yapılabileceği gibi kendi siteniz üzerinden de gerçekleştirebileceğiniz bir sistem. Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilmediğiniz durumlarda yine Kolay Dropshipping ekibi destek vermekte.

Ödeme Sistemleri ve Para Transferi

Türkiye’de yaşarken farklı bir ülkede satış yapabilirsiniz ancak bunun için yasal prosedürleri iyi bilmeniz ve para transferini doğru yapmanız gerekmekte ya da ülkemizdeki ödeme sistemlerini bilirken farklı bir ülkede farklı bir ödeme sistemini kullanmanız gerekebilir. İşte yine burada destek alabileceğiniz bir proje Kolay Dropshipping.

Ürün ve Pazar Danışmanlığı

Hangi ürünler, hangi ülkede, hangi platformda, nasıl satılır sorusunun cevabı hazır bile.

Güvenlik

Müşteri bilgileri, siparişlerin güvenliği gibi pek çok konuda da yine aynı şekilde destek alabileceğiniz profesyonel bir ekip.
Toparlayacak olursak yurtiçi ya da yurtdışı farketmeksizin dropshipping konusunda, ödeme alma, ürün temini, tedarikçi anlaşmaları gibi her konuda profesyonel destek alabileceğiniz profesyonel ve güzel bir ekip ile yola çıkmanızda fayda var. Kolay Dropshipping ekibi de bu konuda destek vermekte.
Bol kazançlar dilerim.

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Haber listemize katılın!

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster

Leave a Comment