Hepsiburada Aynı Gün Teslimat Yapmaya Başlıyor

No Comments

E-ticarette hizmetlerini çeşitlendirerek rekabet avantajı elde etme konusunda Hepsiburada‘da önemli bir adım geldi. Bugün Teslimat adıyla duyurduğu yeni hizmetinde Hepsiburada İstanbul içerisinde gün içinde teslimata başlıyor.
Hızlı teslimatın ötesinde özellikle gün içerisinde çalışanların kargoyu teslim alma problemlerini azaltacak serviste 15:00′a kadar verilen siparişleri Hepsiburada 17:00 ile 22:00 arası teslim ediyor.
Tüm ürünlerde geçerli olmayan sadece “Bugün Teslimat” logosunun bulunduğu ürünlerde geçerli olan servis için 7,90 TL ücret belirlenmiş. İstanbul içi kargonun normal teslimatta 4,56 TL olduğu göz önünde alındığında servisin fiyatı oldukça makul. Bu hizmetle alışveriş yapanlar sadece hızlı servis değil aynı zamanda akşam kargo hizmetinden de yararlanmış oluyorlar.
E-ticarette rekabetin, hizmette yaşanacağı bir döneme doğru ilerliyoruz. Bu anlamda son haberlere baktığımızda da önce Kliksa’nın sonra Memlekettengelsin.com’un aynı gün teslimat hizmeti vermeye başladığını görmek mümkün. İlerleyen süreçte e-ticaret şirketlerinin hangi adımları geleceğini birlikte göreceğiz.

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster
No Comments

Yorum Bırakın