Emlak Lobisi – Emlak Sektörüne Yeni Bir Girişim

No Comments

Emlak konusunda nabız yoklamayı ve tutmayı başaran bir girişim olan emlaklobisi.com adresi, Türkiye’de emlak alanında büyük bir hizmet vermeye başladı. Gerek emlak alanında Türkiye ve dünya gündemine yer alan güncel haberler gerekse emlak konusunda geliştirilen projeler konusunda detaylı bir içeriğe sahip. Emlaklobisi, emlak projelerini takipçileriyle buluşturmadan önce, proje hakkında detaylı bir araştırma yapıp, takipçilerinin bütün sorularını cevaplama gayesiyle bu işi yapıyor.
emlak-lobisi
Türkiye’nin her ilinden, hemen hemen bütün projelere yer vermek için çalışan emlaklobisi.com adresinde, projeler hakkında detaylı bütün bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca, eğer sormak istediğiniz sorular varsa onları da uzmana sorun bölümüyle cevaplamaya çalışıyorlar. Sitede projelerin tanıtımları yapılırken projenin teslim tarihi, içeriği, yapım şirketi, konutların yapı özellikleri, fiyat aralıkları gibi detaylı bilgilere yer veriliyor. Örneğin; Folkart Life Bornova projesinin teslim tarihini, projenin ve sitenin özelliklerini ve 1+1, 2+1 gibi konut seçeneklerinin fiyat aralıklarını ve ödeme seçeneklerini, hızlı ve kolay erişim sağlayan emlaklobisi.com adresinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda proje sahibi firmanın iletişim bilgilerini de sizinle paylaşıp, alıcısını proje ile buluşturuyor. Proje hakkındaki görsel bilgilere de, her proje sayfasının içerisinde bulunan galeri sekmesinden erişim imkanı sağlıyor.
emlak-lobisi-2
Ayrıca “proje ile ilgileniyorum” sekmesini tıkladığınız anda size proje sorumlularına hemen erişim imkanı sağlayıp, sorularınızı cevapsız bırakmıyor. Projeyi yürüten inşaat firmaları hakkında da detaylı bilgiler vererek, size emin adımlarla ilerlemeniz için bir yol çiziyor. Sadece proje içerikleri ile değil, projeler hakkındaki haberler ve yorumlar ile de genel bir yorumlama ve gözlem olanağı sağlıyor. Emlaklobisi.com adresi emlak alanında elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıp, ziyaretçilerine detaylı bilgi alabilme imkanı sağlamak için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Haber listemize katılın!

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster

Leave a Comment