Bir Instagram Hikayesi [İnfografik]

No Comments

Instagram’ın kurulduğu 2010 yılından 2013′ün sonuna kadar platformda yaşanan önemli gelişmelere bir göz atın.
Fotoğraf paylaşım platformu Instagram, kurulduğu 2010 yılından beri inanılmaz bir ivme göstererek dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım platformu haline geldi. Yakaladığı bu ivme birçok büyük şirketin ona göz dikmesine sebep oldu. Ancak Nisan 2012′de son noktayı Facebook koydu ve 1 milyar dolar karşılığında Instagram’ı satın aldı. Bunun ardından büyüme grafiğini 2 katına çıkaran Instagram, bugün itibariyle toplamda 150 milyondan fazla aylık aktif kullanıcı sayısına sahip olmuş durumda. Aynı zamanda her gün 55 milyon fotoğrafın yüklendiği bu genç platformda toplamda 16 milyardan fazla fotoğraf paylaşıldı.
Her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eden Instagram’ın, kurulduğu 2010 yılından 2013 yılının sonuna kadar olan süreç zarfında yaşadığı önemli gelişmeleri bir araya getirerek oluşturduğumuz infografiği aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bir-Instagram-Hikayesi-Infografik-WebMasto

Kaynak ve özel teşekkür: http://www.webmasto.com/bir-instagram-hikayesi-infografik

Bir e-ticaret danışmanı olarak uzun süredir e-ticaret, SEO ve Google Ads gibi konulara kafa yoruyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. E-ticaret siteniz varsa ve e-ticaret danışmanlığı ya da Google Ads yönetimi hizmeti almak istiyorsanız tarafıma iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine bilgilerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşıyoruz, çünkü paylaşmayı seviyoruz :)

Dijital pazarlama ve e-ticaret danışmanlığında edindiğimiz tecrübeyi markanız için değerlendirelim.

Daha fazla blog yazısı

Tümünü Göster
No Comments

Yorum Bırakın